Нежно, живително, чисто - мистично и същевременно толкова близко, пролетно! Благодаря ти за тази красота в цвят, музика и движения, мила Еми! Весели пролетни дни!
цитирайdonchevav написа:
Нежно, живително, чисто - мистично и същевременно толкова близко, пролетно! Благодаря ти за тази красота в цвят, музика и движения, мила Еми! Весели пролетни дни!
Да!Много красива музика!Радвам се,че ти хареса и благодаря за споделянето!Хубави пролетни дни пожелавам и на теб!
Красива музика и клип... Мека, спокойна вечер!...
цитирайmt46 написа:
Красива музика и клип... Мека, спокойна вечер!...
Хубава ,спокойна вечер и на теб!
Приятна и релаксираща музика... С пожелание за една хубава вечер!
цитирай[quote=valeska]Приятна и релаксираща музика... С пожелание за една хубава вечер


