Постинг
30.03.2025 08:48 -
30.3.25

"Нека дърветата ви научат,че растежът изисква търпение.
Оставете вятърът да ви научи, че можете да промените посоката и скоростта, както желаете, по всяко време.
Нека цветята ви научат, че красивите неща не цъфтят през цялата година.
Нека океанът ви научи, че можете да бъдете едновременно спокойни и хаос, нежни и силни.
Нека облаците ви научат,че когато нещата станат твърде тежки, е време да се освободите от бремето.
Нека звездите ви научат, че тъмнината е необходима, за да видите светлината.
Нека слънцето ви учи, че колкото и дълго да сте били скрити, винаги, винаги ще изгрявате отново."
-Карсън Келбър
Истината винаги е вдъхновяваща! Благодаря ти и нека е светлина в душата ти!
цитирайbatogo написа:
Истината винаги е вдъхновяваща! Благодаря ти и нека е светлина в душата ти!
Ценно е да умеем да се учим от мъдростта на природата.Вдъхновени,светли дни ти желая!
Толкова красиви фотоси - мога да ги гледам с часове! Благодаря ти, мила Еми!
Ех, защо сме толкова глухи и слепи за уроците на природата, защо си въобразяваме, че сме най-великите нейни творения, че всичко знаем, всичко можем! И през ум не ни минава, че един охлюв, един дъждовен червей, една пчела, едно цвете може да се окажат в пъти по-развити цивилизационно от нас - всеки в своя си свят:)))
Прегръдка, мила Еми!
Успешна нова седмица!
цитирайЕх, защо сме толкова глухи и слепи за уроците на природата, защо си въобразяваме, че сме най-великите нейни творения, че всичко знаем, всичко можем! И през ум не ни минава, че един охлюв, един дъждовен червей, една пчела, едно цвете може да се окажат в пъти по-развити цивилизационно от нас - всеки в своя си свят:)))
Прегръдка, мила Еми!
Успешна нова седмица!
donchevav написа:
Толкова красиви фотоси - мога да ги гледам с часове! Благодаря ти, мила Еми!
Ех, защо сме толкова глухи и слепи за уроците на природата, защо си въобразяваме, че сме най-великите нейни творения, че всичко знаем, всичко можем! И през ум не ни минава, че един охлюв, един дъждовен червей, една пчела, едно цвете може да се окажат в пъти по-развити цивилизационно от нас - всеки в своя си свят:)))
Прегръдка, мила Еми!
Успешна нова седмица!
Ех, защо сме толкова глухи и слепи за уроците на природата, защо си въобразяваме, че сме най-великите нейни творения, че всичко знаем, всичко можем! И през ум не ни минава, че един охлюв, един дъждовен червей, една пчела, едно цвете може да се окажат в пъти по-развити цивилизационно от нас - всеки в своя си свят:)))
Прегръдка, мила Еми!
Успешна нова седмица!
Всъщност наистина толкова малко знаем за природата като цяло включвайки и нас самите.Радвам се, че ти харесаха снимките. Хубава нова седмица. Прегръдки!
Търсене

