Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
26.02.2022 07:56 - 26.02.22
Автор: emi1ts Категория: Други   
Прочетен: 1493 Коментари: 4 Гласове:
19

Последна промяна: 26.02.2022 07:58

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg



       * * *

 Невероятно е!След толкова преживян опит от миналото хората отново са подвластни на политическо шоу,което за съжаление засяга и ще засегне човешки животи да не говорим за неизвестните други последици вкл.и за България.Как не успяха да схванат(или  алчността за влияние и власт и пари е толкова голяма със сигурност и то при хора на високи позиции) ,че преди всичко друго сме хора,които трябва и е много важно да успяват да се разбират с комуникация,с  разум ,вземайки решения в интерес на всички!
Толкова е жалко при този технологичен напредък да сме толкова близо до джунглата все още и толкова далече да сме от това да сме разумни хора.Жалко е и на мен лично ми изглежда невероятно и тъжно и болезнено !Отказвам да дам оправдание на ничия тъпа политическа игра когато става въпрос за съдбата на човечеството като цяло защото ставащото в момента е точно това.Държа да изкажа личното си мнение ,което не е просто  различно от "за" и "против"случващото се и  да разбера има ли други ,които мислят като мен!За мен е важно и има значение!




Гласувай:
19



Следващ постинг
Предишен постинг

1. noir - ~ N ~
26.02.2022 11:08
Абсолютно е така!
цитирай
2. emi1ts - Благодаря!
26.02.2022 12:55
noir написа:
Абсолютно е така!

Много ме радва единомислието ни !Хубави дни !
цитирай
3. donchevav - Прочетох няколко пъти написаното ...
26.02.2022 20:01
Прочетох няколко пъти написаното от тебе, Еми - да, същите мисли и чувства бушуват и в мене, но съм сякаш в някакъв ступор... Все още не мога да намеря думи - така ясно като тебе, все още случващото се ми се струва нереално, като в сън. Вярвам, че не войната, а мирът е естественото, устойчиво човешко съществуване, че светът се стреми към тази устойчивост и рано или късно я постига. Разбира се, това кухо философстване не топли никого, когато войната е до прага ни, когато умират хора. Лудост е - и болка, голяма болка от краха на основополагащите неща, в които сме вярвали. Ти чудесно си ги изразила. Много съм обезсърчена - цял един свят си отиде за мене с тази война... Дано онези, от които нещо зависи, да се опомнят скоро!
Прегръдка, мила Еми!
цитирай
4. emi1ts - Благодаря мила Вени!
26.02.2022 20:52
donchevav написа:
Прочетох няколко пъти написаното от тебе, Еми - да, същите мисли и чувства бушуват и в мене, но съм сякаш в някакъв ступор... Все още не мога да намеря думи - така ясно като тебе, все още случващото се ми се струва нереално, като в сън. Вярвам, че не войната, а мирът е естественото, устойчиво човешко съществуване, че светът се стреми към тази устойчивост и рано или късно я постига. Разбира се, това кухо философстване не топли никого, когато войната е до прага ни, когато умират хора. Лудост е - и болка, голяма болка от краха на основополагащите неща, в които сме вярвали. Ти чудесно си ги изразила. Много съм обезсърчена - цял един свят си отиде за мене с тази война... Дано онези, от които нещо зависи, да се опомнят скоро!
Прегръдка, мила Еми!

Разбирам за какво говориш.Не е философстване а вяра в еволюирането ни като хора и необходимостта от надежда ,че светът макар и бавно трябва да се развива и напредва в правилната посока.И въпреки ,че има много неизвестни тази надежда е необходимо да я запазим и вярата си ,че има и разумни хора. Независимо колко голям процент но ги има.
Искам да благодаря на тебе и на всички които подкрепиха това мое мнение.Това ми вдъхва голямата надежда, че не са толкова малко разумните хора и повече вяра в по- доброто развитие на нещата .Моля се за това искрено!Прегръдки и от мен мила Вени!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: emi1ts
Категория: Други
Прочетен: 2145934
Постинги: 692
Коментари: 4330
Гласове: 36838
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930